Pidu Mustamäel!

 ›  ›  ›  ›  › Pidu Mustamäel!

Avatud TaiChi treening vabas õhus Mustamäe päevadel.
16. septembril 2017
Kell 12 toimub Männi pargis kõigile soovijatele tasuta TaiChi ja qigong treeningtund.
Meie kavas:
— soojendus nunchaku pulkadega
— TaiChi ja TaiChi lehvik
— Qigong harjutused
— piknik pargis: tee, pirukad, suhtlemine ja jalutamine pargis.

Oodatud on kõik meie õpilašed ja nende sõbrad!
Kohtumiseni Männi pargis!

Share this Post:
Pidu Mustamäel! Reviewed by on 27.09.2017 .

Avatud TaiChi treening vabas õhus Mustamäe päevadel. 16. septembril 2017 Kell 12 toimub Männi pargis kõigile soovijatele tasuta TaiChi ja qigong treeningtund. Meie kavas: — soojendus nunchaku pulkadega — TaiChi ja TaiChi lehvik — Qigong harjutused — piknik pargis: tee, pirukad, suhtlemine ja jalutamine pargis. Oodatud on kõik meie õpilašed ja nende sõbrad! Kohtumiseni Männi

ABOUT AUTHOR /

Архив публикаций